internethostorg1

internethostorg1

     چگونه درخواست “ارسال بازخورد” در ويندوز 10 را متوقف كنيم؟ويندوز 10، يك سيستم‌عامل بسيار خوب از سوي مايكروسافت كه ويژگي‌هاي فوق‌العاده خوبي نيز در خود دارد، اما شايد كمي زود باشد كه بخواهيم آن را يك سيستم‌عامل “فوق‌العاده” بناميم. بخش‌هاي زيادي را مي‌توانيد در ويندوز 10 پيدا كنيد كه آزاردهنده بوده و مايكروسافت كمي يك‌طرفه در مورد آنها عمل كرده باشد. يكي از اين بخش‌ها كه اخيرا توسط كاربران اطلاع‌رساني شده، Windows Feedback مي‌باشد.

خب اين موضوع فوق‌العاده است كه مايكروسافت مي‌خواهد نظر كاربران در مورد ويندوز 10 را بداند، اما اينكه اپليكيشن Windows Feedback بخواهد دائما به صورت پنجره‌ي پاپ‌آپ نمايش داده شده و نظر كاربران را بخواهد، كمي آزاردهنده است. حال قصد داريم در اين آموزش كوتاه، به شما ياد دهيم كه چگونه مي‌توانيد اين بخش را غيرفعال كنيد.

همانند تصوير زير، بر روي كليد “Start” كليك كرده و از بخش Settings، وارد Privacy شويد.

privacysettings-100635237-large

حال از بخش سمت چپ، وارد قسمت Feedback & diagnostics شده تا بتوانيد تنظيمات مربوط به بخش “بازخورد ويندوز” را تنظيم نماييد.

nevah-100635238-large

در بالاترين بخش از اين قسمت و همانند تصوير بالا، عبارت “Feedback frequency” را مشاهده خواهيد كرد. كمي پايين‌تر عبارت “Windows should ask for my feedback” (به معناي “ويندوز بايد هميشه در مورد بازخورد من سوال كند”) قرار دارد كه در حال پيش‌فرض بر روي Automatic يا خودكار قرار گرفته است. در اين بخش مي‌توانيد متناسب با ميل خود، آن را بر روي گزينه‌هاي Always به معناي هميشه، Once a Day به معناي روزي يك‌بار، Once a Week به معناي هفته‌اي يك‌بار و نهايتا، Never به معناي هرگز، قرار دهيد.

پس از عوض كردن اين بخش، تنظيمات به صورت خودكار ذخيره خواهند شد و در نهايت، مي‌توانيد با بستن اين بخش، خود را از شر پيام‌هاي متعدد بخش “Windows Feedback” رها سازيد.

           ادامهـ مطلبـ      |      نظرات (0)   
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

   درباره ما

افراد آنلاين : 1 | بازديد امروز : 0 | بازديد ديروز : 0 | بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان